Naše kniha

Lada Stehnová - Jana Nováková

ŽIVOT OD ŽENY

Praktický návod na život

Cena

240 Kč

Formát A5, vazba pevná, 112 stran

ISBN 978-80-270-6878-4

O knize

V této knize se dozvíte, jak fungují základní pravidla, která rozhodují o tom, jak se budete cítit. Také se zde naučíte, jak je používat, a to ve vztazích, v rodině, v práci, v soukromí i pro sebe. Jsou to taková pravidla a zásady, kterými pokud se budete řídit, vyvarujete se mnohých chyb a ovlivníte si tím celý váš život.

Věříme, že v naší knize najdete vše potřebné. Je to takový „praktický návod na život“, napsaný „od shora“.

Nahlédněte do naší knihy

Křest knihy

Dne 22. 11. 2019 proběhl "U nás v Kameničkách" křest naší knihy. Pokřtili ji kmotři MUDr. Martin Novák, MUDr. Milan Čarvaš a MUDr. David Kasal.

Reference od našich čtenářů

Právě jsem dočetla vaši knížku (musím přiznat, že opravdu jedním dechem), a chci vám jen poděkovat. Poděkovat za ta slova, ve kterých jsem se tam tak našla. Za ta laskavá slova, která člověka opravdu donutila se nad tím vším zamyslet… Knížka se mi četla nádherně a věřím, že se k ní určitě ještě několikrát vrátím, protože ne na úplně všechny kapitoly jsem byla sama připravena. Děkuji :-)

Kateřina22 let, učitelka MŠ

Chci vám tímto moc a moc poděkovat, že tato kniha vůbec vznikla. Už když jsem začal číst první kapitoly, začalo mi docházet, že kdybych měl možnost tuto knihu přečíst již před mnoha lety a pochopit různé zákonitosti života, mohl jsem některá rozhodnutí v životě udělat trochu jinak, některým životním lekcím se vyhnout a ušetřit si tím mnohá mylná rozhodnutí i dosti času. Vím, že kniha je přínosem pro zlepšení vztahů v rodině, pro vycházení k ostatním lidem (v osobní i obchodní rovině), pro uvědomění si některých pravd, které obohatí a někam dále posunou i člověka samotného. Takže ještě jednou díky :-)

Marián42 let, podnikatel

Vážené autorky, se zájmem jsem si přečetla vaši knihu Život od ženy. Především vám chci poděkovat za téma, které jste si pro knihu vybraly. V našem digitalizovaném světě plném spěchu a touze po hmotných statcích je třeba se zastavit a přemýšlet. Kvalitní rodinná výchova je to nejdůležitější nejen pro dítě, ale pro celou naši společnost. Líbí se mi, že právě tuto vlasteneckou myšlenku jste do své knihy zakomponovaly. Po technické stránce se mi líbí, jak jste šikovně oddělily vaše myšlenky od použitých příkladů různým typem písma. Je to přehledné. Vaše vyjadřování je stručné, jasné, srozumitelné. A moje doporučení? Kniha patří do rukou nejen maminkám. Měla by být dostupná všem, kteří pracují s dětmi a mládeží. Bude např. dobrým pomocníkem učitelům při hovorech s rodiči, sociálním pracovnicím atd. Za mou osobu chci vyjádřit obdiv k vaší práci. Kniha není psaná tzv. „od stolu“. Vy jste do ní vložily nejen své zkušenosti, ale hlavně srdce – to je cítit z každé stránky. Přijměte právem můj vřelý dík!

Zdeňka85 let, bývalá učitelka českého jazyka