Bc. Hana Vašková

Poradím Vám s výběrem přírodních léčiv, s výběrem kosmetiky a se vším, co souvisí s péčí o pleť a vizáž. Vyrábím přírodní bylinné kosmetické prostředky z volně rostoucích bylin a bylin pěstovaných na vlastní farmě.

Bc. Hana Vašková

Narodila jsem se 4. 10. 1977 v Hlinsku a se svou rodinou nyní žiji v nedalekých Kameničkách. Vystudovala jsem více různorodých oborů a vystřídala několik zaměstnání, ovšem jediným oborem, který mne provází celý život již od raného dětství, je můj zájem o bylinky, jejich účinky a možnosti použití, jak pro léčebné, tak i kosmetické účely. Dnes známe mnoho různých odvětví bylinných léčiv, které vychází z přírody, z bylin. Je to klasická fytoterapie, homeopatie, čínská medicína, ajurvéda, aromaterapie a mnoho, mnoho dalších.

To, čím se zabývám já, není omezeno na konkrétní obor. Já se zabývám podstatou člověka samotného a podle povahy jeho potíží pro něho hledám ten správný lék, ať je kdekoli a má jakoukoli podobu. Samozřejmě mám na mysli výhradně přírodní léčiva.

Velmi často využívám byliny ve formě gemmoterapeutických kapek, protože jsou velmi účinné.  Je důležité se s lékem obracet k podstatě nemoci, ne jen k jejím symptomům. Na určení podstaty nemoci spolupracuji s paní Ladou Stehnovou. Pro určení léku vždy vyberu okruh léčiv, která jsou známá pro řešenou zdravotní obtíž, a poté pomocí nejhlubšího citu a automatické kresby hledám vhodný lék a jeho dávku. Každý člověk je v tomto ohledu originál, a tak by se k výběru léku také mělo přistupovat.

Kromě této činnosti, která mě propojuje se společností NOVA ROSA, se zabývám výrobou přírodní bylinné kosmetiky. Ve své nabídce mám aromaterapeutické produkty, květové vody ve spreji z 21 druhů bylin k péči o různé druhy pleti, a dále z nich vyrobená mýdla a tuhé šampony na vlasy. Všechny výrobky jsou určeny pro citlivou pleť, k řešení různých kožních potíží, nebo zkrátka jen pro milovníky přírodní kosmetiky. Byliny k výrobě si sama pěstuji nebo sbírám v čisté volné přírodě v okolí Kameniček. V případě zájmu navštivte můj e-shop www.ruzovykvet.cz nebo po domluvě provozovnu s prodejnou v Kameničkách.

Chtěli byste poradit s řešením Vašeho problému?

Obraťte se na mne