Reference

Dobrý den Lado, napadlo mě poděkovat za Vaše cenné rady v této době a za to, že mě vedete v mém životě a v mých složitých situacích. Vidím, že se vše postupně rozmotává, začínám to zvládat mnohem lépe a vidím, že se vše v dobré obrací 😊. Takže děkuji, děkuji, děkuji a budu se těšit na další práci s Vámi 😊.

Zdeněk, 52 let, řidič

Krásný den paní Lado, já Vám chci napsat, jak moc si vážím Vaší práce, jak moc jsem Vám vděčná, jak mě učíte pracovat sama se sebou. Je zajímavé, jak se postupem času ohlížím zpět a vidím tu obrovskou změnu. Jak v pohledu na svět, tak ve svém přístupu k světu. Moje hvězdička, moje všechno. Tak obrovský klenot, který jsem díky Vám poznala. Děkuji a doufám, že se máte krásně.

Samanta, studentka

Dobrý den, chci jmenovat velké DĚKUJI této společnosti, díky které jsem mohla odejít ze svého vnitřně ztrápeného světa a poznat naprosto jiný pohled na svět, naučit se pracovat se svými myšlenkami a dávat jim směr a taky cíl. A hlavně děkuji za poznání velmi inspirujících, milých žen. Díky za objevení něčeho, co by bez vás nebylo možné. S pokorou a úctou obdivuji váš dar. Přeji vám, ať vaše společnost má spoustu takto spokojených zákaznic, klientek jako jsem já.

Natálie, 21 let, administrativní pracovnice

Dobrý den, ráda bych tímto způsobem poděkovala paní Ladě za její skvělou práci. Já osobně se cítím stále lépe, uvolněně, více sama sebou a spokojeně. Úžasný posun vidím na mé dceři, a to samozřejmě moje mateřské srdce jenom plesá. Děkuji, děkuji, děkuji, jste skvělá 😊.

Pavlína, 53 let, účetní

Velice si vážím p. MUDr. Janičky Novákové, že se svojí přirozenou skromností a usměvavou tváří pomáhá obětavě a poctivě v naší náročné práci – pomoci lidem. Bez její pomoci si neumím představit tuto práci dělat, protože její rady mají neskutečnou sílu v důvěryhodnosti výrobků. Děkuji jí touto cestou za vše.

Zdeňka, 60 let, kadeřnice

Navštívila jsem Novarosu, protože jsme měli v rodině zdravotní problémy. Na bolesti kloubů (kolena, kyčle, ramena), jsem dostala kapičky, které mi pomohly. Rodiče trpěli na močové cesty, po kapkách se jim dost ulevilo. Doporučuji, chce to vyzkoušet a mít trpělivost. Paní doktorce děkuji za lidský přístup.

Marie, 50 let, pracovnice ve výrobě

S paní Ladou Stehnovou jsme se seznámili v době pro nás zrovna nelehké, plné velkých těžkostí, ať už zdravotních, psychických nebo existenčních. Spolupráce těchto tří výjimečných dam je podle nás naprosto geniální pro každého, kdo bojuje s jakýmikoli životními problémy. Mají náš respekt a obdiv za vše, co do své práce vkládají pro ty, kteří je potřebují. Přejeme hodně štěstí. Děkujeme.

Petr, 40 let, podnikatel, a Šárka

Jak k nám vejít?